Jak uzyskać efekt kamienia na paznokciach? 

Miłośniczki manicure na pewno wiedzą, jak ciekawie prezentują się różne zdobienia, wobec czego raz na jakiś czas się na nie decydują. Profesjonalne stylistki paznokci nie mają problemu z tym, aby zrobić różnego rodzaju ozdoby, niezależnie od tego, jaki jest ich stopień skomplikowania. Jedną z bardziej spektakularnych stylizacji jest efekt kamienia na paznokciach. Zwłaszcza gdy w dowolny sposób zmiksuje się kolory, jakie znajdą się na płytce. Wówczas można wyglądać oryginalnie i z pewnością wyróżnić wśród innych. 

Paznokcie kamienne – niebanalne zdobienie

Pomimo, że paznokcie kamienne są niebanalnym zdobieniem i wyglądają, jakby robiło się je bardzo długo, ich przygotowanie nie jest wcale aż tak żmudne. Dlatego wykonują je już początkujące stylistki lub te panie, które dopiero nauczyły się robić stylizacje samodzielnie. Efekt marmurku na pewno polecany jest tym osobom, które nie lubią nudnych stylizacji i symetryczności. Decydując się na takie zdobienie, nie trzeba prowadzić równych linii. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, żeby zdobienie to zachwycało, to fakt, że musi być zrobione poprawnie. Stone Effect w Nail Art jest czymś, co z pewnością jeszcze długo będzie wybierane, a więc warto zadbać o jak najdokładniejsze wykonanie tego efektu.
Idealnie do nakładania takiego zdobienia nadają się też wodne żele oraz pomyśleć o kolorach półtransparentnych. Można je bowiem śmiało wykorzystać przy zrobieniu podanej stylizacji. Decydując się na efekt kamienia można wybierać błyszczące rozwiązania, trafnie zestawione ze sobą kolory, jak i matowe wykończenia, a więc wszystko to, co w stylizacji paznokci ciągle pozostaje trendy. 

manicure w kolorze kamienia szary i beżowy

Jak zrobić stylizację z efektem kamienia? 

Standardowo, tak jak przy innych stylizacjach, należy pamiętać o tym, żeby nałożyć bazę,
a następnie kolorowy lakier i top. Wykończenia w klimacie Stone pozwalają na uzyskanie
nie tylko oryginalnej, ale też ekskluzywnej kompozycji. Co więcej, paznokcie z efektem kamienia będą prezentowały się lekko. Wszystko więc jest naturalne, a kojarzy się z uzyskaniem rzeczywiście perfekcyjnych rezultatów. Warto też obserwować, jak zmieniają się trendy w tym zakresie. Na przykład, można zdecydować się na to, aby kamień wyglądał jak nieco lekko pokruszona skorupa. Wystarczy zakupić jedynie odpowiednie lakiery i preparaty dodatkowe, które pozwolą utworzyć wspomniany efekt. Trzeba też do takiego zadania podejść bardzo starannie. Klientki, które przynajmniej raz zdecydują się na to, by mieć taką stylizację na dłoniach, na pewno nie będą tego żałowały i będą chciały w przyszłości znowu się na nią decydować. Im bardziej ktoś lubi eksperymentować z dłoniami, tym większa szansa na to, że to, co będzie zaproponowane przypadnie do gustu. Efekt kamienia znany jest już od kilku sezonów i wiele wskazuje na to, że dalej będzie chętnie wybierany. Warto przynajmniej raz wybrać tę stylizację, by przekonać się, czy ona do nas pasuje. Klientki salonów kosmetycznych, które już teraz się na nią zdecydowały, wiedzą, że to trafna decyzja. 

Więcej informacji

Więcej o manicure na stronie: www.easynails.pl

Dodaj komentarz